Blog

Budowa w Krzyżowicach

19 listopada, 2023

Trwa budowa zespołu dziesięciu budynków jednorodzinnych bliźniaczych w Krzyżowicach, które projektowaliśmy. Aktualnie wykonany jest stan surowy budynków i rozpoczynany jest montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

Budowa w Holendrach

23 września, 2023

Trwają prace nad realizacją naszego projektu domu jednorodzinnego w Holendrach.

Kilka zdjęć z budowy.

Współpracujemy z Fjordom

30 lipca, 2023

Podjęliśmy współpracę z firmą Fjordom, w zakresie projektowania drewnianych budynków modułowych, jak również adaptacji tych budynków do konkretnych działek. Fjordom to całoroczne domy o różnych metrażach, które w można personalizować, a w wielu przypadkach można je zrealizować bez pozwolenia na budowę.

https://fjordom.pl/

Szambo czy przydomowa oczyszczalnia ścieków ?

7 czerwca, 2022

Decydując się na własny dom, świeżo upieczeni właściciele działki stają przed podjęciem wielu ważnych decyzji. Aktualnie firmy oferują także liczne ekologiczne rozwiązania, które oprócz służenia właścicielom, korzystnie wpływają na środowisko naturalne. Jedną z ważnych kwestii jest wybór sposobu odprowadzania ścieków. Jeśli w pobliżu Twojego domu przebiega rura kanalizacyjna, to najlepszym, a jednocześnie najwygodniejszym rozwiązaniem jest po prostu podłączenie się do kanalizacji miejskiej. W przypadku, gdy nie ma takiej możliwości lub wiązałoby się to z wieloma wydatkami, do wyboru masz dwie możliwości: szambo oraz przydomowa ocz...