Nasze realizacje

Projekty architektoniczne i wnętrza, nad którymi pracowaliśmy

Zaprezentowanie niżej realizacje pozwolą Państwu zapoznać się z potencjałem naszych projektów. Obrazują one umiejętność indywidualnego podejścia do każdego tematu. Każdy z zaprezentowanych projektów odpowiada na inne potrzeby Inwestora, wymagania lokalizacji, zaplanowany budżet. Przedstawione realizacje stanowią wycinek codziennej pracy naszego biura projektowego.

Wśród realizacji projektów wykonanych przez nasze biuro projektowe są obiekty usługowe, min. biura, zakład poligraficzny, stacja kontroli pojazdów oraz budynki mieszkaniowe. W zakresie projektów wnętrz zrealizowaliśmy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, jak i biurowych. Szczególnie cenne są dla nas projekty, gdzie mieliśmy możliwość wykonania zarówno projektu architektonicznego budynku jak i projektu wnętrz, bo daje to możliwość zrealizowania spójnej inwestycji, w której wnętrze budynku koresponduje z jego bryłą.

Przez prawie 10 lat działania biura architektonicznego mieliśmy możliwość wykonania wielu projektów w istniejącej zabytkowej tkance miejskiej. Są to zarówno projekty przebudowy całych kamienic (min. projekt przebudowy kamienicy przy ul. Dubois 3 i Tęczowej 36 we Wrocławiu), jak i przebudowy mieszkań i projekty wnętrz mieszkalnych w kamienicach, mała architektura i zagospodarowanie terenu w otoczeniu zabytków.

Przy każdym z tematów staramy się dbać o zadowolenie nasze i klienta. Wiemy że projektowanie to duża odpowiedzialność dlatego tak istotny jest dla nas efekt końcowy.